Legowisko dla psa
Legowisko dla psa

Zdrowie, kondycja fizyczna, psychiczna, a także prawidłowy rozwój u psa zależy w dużej mierze od ilości i jakości jego snu. Dlatego tak ważne jest aby zagwarantować swojemu czworonogowi o warunki do wypoczynku i regeneracji.

Jak można zadbać o higienę snu u pupila? Przede wszystkim należy zapewnić odpowiednie i wygodne legowisko dla psa. Należy pamiętać, żeby było ono dostosowane do wielkości zwierzęcia, aby mogło się ono w nim wygodnie położyć. Jeśli nasz pupil jest szczeniakiem, trzeba pamiętać o zmianie posłania na większe, gdy psiak podrośnie.

 

Oprócz rozmiaru i typu psiego posłania, ważne jest również jego umiejscowienie. Warto wybrać takie miejsce w domu bądź mieszkaniu, które jest spokojne a jednocześnie zapewnia możliwość obserwacji i uczestnictwa twojego psa gdy tylko będzie miał na to ochotę. Odradza się kładzenie legowiska dla pupila w pomieszczeniach przechodnich oraz przy głośnych urządzeniach.. Codzienna krzątanina jak i nadmierny hałas może zaburzyć prawidłowy sen czworonoga. Ponadto, psiak będzie chętniej korzystał ze swojego kącika do spania, gdy będzie on umiejscowiony niedaleko swojego opiekuna.

Jak ładuje baterie nasz psiak- czyli sen u psa. Co Warto wiedzieć?
Jak ładuje baterie nasz psiak- czyli sen u psa. Co Warto wiedzieć?

Jak ładuje baterie nasz psiak- czyli sen u psa. Co Warto wiedzieć?

Ile czasu potrzebuje pupil aby się zregenerować i jak zadbać o jego zdrowy wypoczynek?

Sen jest podstawą zdrowia każdego organizmu. Dla psa stanowi bardzo ważną role. Pozwala im zregenerować siły, jak i również wpływa na redukcję hormonów odpowiadających za stres. Higiena snu u psów jest niezwykle ważna do prawidłowego funkcjonowania.

 

 

czytaj całość »
Dzień Dziecka - PROMOCJA
Dzień Dziecka - PROMOCJA

Promocja!!!

Do każdej zakupionej huśtawki LIBRO otrzymają Państwo zupełnie za darmo zabawkę renomowanej szwedzkiej firmy VIKINGTOYS.

Promocja trwa do 31-05-2015

Pielęgnacja wózka

Dbajcie Państwo o swój wózek

WAŻNA INFORMACJA

Ścisłe przestrzeganie niniejszych zaleceń może się przyczynić do utrzymania znajdującego się w Państwa dyspozycji wózka Maked w doskonałym stanie.

 

Wskazówki ogólne dotyczące pielęgnacji i konserwacji

  • W celu zachowania pierwotnych kolorów wózka przez możliwie jak najdłuższy czas, nie należy wózka nigdy wystawiać na bezpośrednie działanie światła słonecznego, ponieważ każdy materiał pod wpływem słońca płowieje.
  • W przypadku opadów śniegu lub deszczu zawsze należy stosować osłonę przeciwdeszczową.
  • Wózka nie wolno nigdy przechowywać w pomieszczeniach zimnych oraz/lub wilgotnych.
  • Podczas transportu wózka należy zwrócić uwagę na to, aby nie rozedrzeć materiału.
  • Jeżeli podwozie wózka jest mokre, przed odstawieniem wózka na przechowanie należy je starannie wysuszyć. Przed odstawieniem wózka w celu przechowania, należy upewnić się, że został on już całkowicie wysuszony.
  • W celu uniknięcia powstawania ognisk pleśni na materiale wózka, musi zostać on po użyciu zawsze całkowicie wysuszony.
  • Jeżeli wózek był wykorzystywany w okolicach nadmorskich lub zimą na posypanych solą ulicach, podwozie należy wpierw dobrze umyć, a następnie starannie wysuszyć.
  • Podczas transportu oraz przechowywania wózka prosimy zachować ostrożność, ponieważ powierzchnia jego wykończenia jest bardzo podatna na uszkodzenia. Zarysowania powstałe po zakupie nie mogą stanowić podstawy do reklamacji.

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl